Hakkımızda

Türkiye'nin ilk çeşitli katagorilerde; en güncel ve güvenilir ilanları, sektöre dair tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma ilanları haberleri, inşaat firmalarını ve projeleri bir arada bulabileceğiniz ve burada yayımlanan işler için teklif/ihale verip teklif alabileceğiniz bir platformdur.
2018 yılında kurulan ve çalışmalarına devam eden taseronfirmalar.com,, yenilenen iletişimi, genişleyen kadrosu ve kullanıcı odaklı ara yüzüyle sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.
taseronfirmalar.com, ailesi olarak her geçen gün bünyemize kattığımız yenilikler ile mutluluk odaklı bir çalışma yürütüyor ve bu misyonumuza uygun şekilde çalışmalarımız devam ettiriyoruz. Değişim ve yenilikle hareket etme özelliğimizi kullanıcılarımıza da hissettirmeyi amaç ediniyoruz.

Hedeflerimiz
Bireysel ve kurumsal üyelerimizi diğer firmalar ile aynı ortamda buluşturarak firmaların farklı illerde birbilerini tanıması ve Teklif veya İhale usulü ile iş yapmalarıdır. Biz ise müşteri hizmetleri ve destek ekipleriyle kesintisiz hizmet vererek, kazancı ve güveni artırmayı temel hedefimiz olarak ele alıyoruz.
“Çeşitli ilan ve Güvenilir iş" mottosuyla yola çıkıp her aşamada iş ortaklarımızın yanında olmayı benimserken aynı zamanda son kullanıcı ve üyelerimizin mutluluğunu da çalışmalarımızın odak noktası haline getiririz.
Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma ilanları sektörüne yönelik içerikler, inşaat firmalarının proje haberleri, reklam ve tanıtım çalışmalarını hazırlayarak sektörün haber kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Bakış Açımız
Tüm kullanıcılarımızın her zaman en iyi hizmeti alması gerektiğine inanıyor bu nedenle mutlu müşteri ve kullanıcılar olmasını sağlamak adına ziyaretçilerimizi yormadan aksiyon almaya önem veriyoruz.
Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firmalar sektörünün temel oyuncularını, emlak, galeri, mağaza ofislerini ve inşaat firmalarını tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılarımıza geniş ve kaliteli bir portföy sunmaya devam ediyoruz.
taseronfirmalar.com, markasının sahip olduğu güveni Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firmalar sektörüne taşıyarak tüm kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla yola çıkan taseronfirmalar.com,, sektörün ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına uçtan uca hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

UA-137265172-3